5 Nisan 2009 Pazar

UZAKLIKLARA İNAT YAKIN KALABİLMEK


Uzaklıklara inat yakın kalabilmek.Bütün uğraşım bu.Zaten başka elden ne gelir.Gelsede ertelemek zorunluluklarım var.Her bir duygunun altında zorunluluk ilkesi arama.Arananın ne olduğuna önce dön bir bak.Sonra gir yükün en ağır kütlesinin altına.

14 yorum:

 1. sevgı varsa mesafeler sorun olmaz kı sevgılı idea:)
  mesela
  sen orda cokonat yerken bende burda bı cokanat yersem
  sankı yakınmısız gıbı hıssedebılrıs:))
  ne dıyrosun:))

  YanıtlaSil
 2. Aynen katılıyorum sana :)

  Çayını bile verdim ya eline nediyim artık ya ne diyim :)

  YanıtlaSil
 3. idea..
  Bende aynı şeyleri yaşıyorum..
  Hep uzak kaldım..
  Ama inatla yakın durmaya çalışıyorum..
  Böğüüüüüüü:(

  YanıtlaSil
 4. İnadına göz göz göztepe :) gibi değil mi erkek kelebekim :)

  Şaka bir yanada belkide inattan vazgeçebilmekte erdemdi.Umarım o erdeme ulaşırız günün birinde.

  YanıtlaSil
 5. Alayına isyan.. İnadına göztepe..
  :)) Heyyoooo:)))

  YanıtlaSil
 6. GÖZ GÖZ GÖZTEPE.GÖZTELİ OLUNMAZ,GÖZTEPELİ DOĞULUR :)

  YanıtlaSil
 7. Aklımda bir yazı vardı.. Şimdi onu yazıyorum..
  Saol hatırlattığın için:)

  YanıtlaSil
 8. Aaa merak ettim hemen geliyorum :)

  YanıtlaSil
 9. Bir yere kadar başarılabildiğine inanıyorum ben.Sonrasında kopuşlar ve kaçınılmaz son.zorlamanın anlamı yok bence,gereksiz incinmelerden baka bir yere varılamaz.özellikle sabit fikirli ve takıntılı insanlarla beraberseniz üstelik.su akar yatağını bulur :) sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 10. ''ZORLAMANIN ANLAMI YOK''
  Biliyor musunuz belkide günün sözü bu.

  YanıtlaSil
 11. Birşeyleri başardığını sananlar olduğunu düşünüyorum ben. Uzaklara ve imkansızlıklara inat herşeyi güzel kılmak için uğraşanların emeklerini göremeyecek kadar kör insanlar olduğunu düşünüyorum. Ve yaşamışlıklarının içindeki tüm çiğliklerin hesabını siz ödemek zorunda kaldığınız uğraşılar oluyor. Küp içindekini sızdırıyor aslında, ama siz öyle seviyorsunuzki inat ediyorsunuz kabullenmiyorsunuz bir meleğin yüreğinin bir yerlerinde ona yakışmayacak çirkinlikler olduğunu..ve herşey sarpa sarıyor ne emek, ne kutsal aşk, ne sihir, herşey hikaye oluyor kör gözlerin ardında.

  YanıtlaSil
 12. Yorumunuzu uzun uzun okudum.Hatta bir kez değil birçok kez.İçinde barındırdığı anlamları manaları aktarılmak istenilenleri tek tek sorguladım.Bütünlüğünü düşünürsek çok güzel bi gözlem diyebiliriz ilişkiler adına.
  Fakat bu ilişkilerin kendi tarafımda olanına geçmek istiyorum.
  Ben hiç suçlamadım bugüne kadar karşımdakini,çünkü genelde suçlu bendim.Kendi dünyamda kurmuş olduğum duvarlarına rdına sakladın hep.Ve şimdi o duvarları yıkmanın eşiğindeyken sevdim,seviyorum diyemem.Çünkü bu düşerken tutanmak olur.Oysa ben duvarsızlığımda sevgiyi doya doya yaşamak istiyorum.
  Şimdi duvarsız günler için hayaller kuruyor o günün gelmesini bekliyorum sevgili UFUK ÇİZGİSİ.

  YanıtlaSil
 13. Ortada bir hata varsa ve bunun sizin hatanız olduğunu kabul edip farkındaysanız, büyüksünüz.

  Duvarlar ve tedbirlerle seven, gerçek sevgileri kolay harcayabilirler..sevgi samimiyet ve tam bir teslimiyet ister bir noktadan sonra. Güvenmiyorsan inanmıyorsan, olmayacaksın o zaman, gerçek sevgilerde yarım yamalak ilişki olmaz.
  Duvarsız gerçek sevginizin hakkını verecek birini sevmenizi diliyorum..ki hakkıyla yaşayabilin.

  YanıtlaSil
 14. UFUK ÇİZGİSİ;

  Evet ben hatalarımı kabulediyorum.Şimdi bu hataların bedelini hayatıma girecek olan insan'a ödetmektense ilk önce ben içime sindirmeyi bekliyorum.Sonrası aydınlık günler benim olacak bunu biliyorum.Evet tam teslimiyet ister sevgi.Bu doğru.İşte bende artık sevginin tam hakkını verebilmek için duvarlarımı yıkıyorum.Bazen duvarların altında kolum ya da bacağım kalıyor.Canım çok yanıyor.Ama bu beni durdurmuyor.Gelecek günler için tırnaklarımla yıkıyorum bütün duvarlarımı.

  YanıtlaSil